Microsoft Ürün Ailesi

Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak doğru lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft işletim sistemi satın alma, Office 365 üyeliği, Azure ve tüm Microsoft ürün ailesi en uygun ödeme koşulları ile Arassoft'ta.

  • Microsoft Windows
  • Microsoft Lisans Merkezi
  • Microsoft Azure
  • Windows Server 2016

Microsoft lisanslama Arassoft ile yapılır.

Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak akıllı lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft yazılım lisansı satın alma, yazılım varlık yönetimi (SAM) ve teknoloji geliştirmenin maliyetini azaltabilecek katma değerli avantajlarıyla Arassoft hizmetinizde.

Neden Orijinal Lisans almak zorundayız?

  • Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuka ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.

  • Türkiye'de de bilgi ve iletişim teknolojilerinin oldukça yoğun kullanılmasıyla bu durum ister istemez belirli tehditleri beraberinde getiriyor. En önemlilerinden biri de siber korsanlık. Bu konuyla ilk çözüm lisanslı orijinal ürünler kullanmaktır.

 

Microsoft Lisanslama Modelleri

  • Arassoft, Microsoft lisanslamalarında da çözümsel sonuçlar üretmeye devam ediyor. Microsoft tarafında sürekli değişen ve yenilenen ürün gamını yakından takip eden uzman kadromuzla lisanslama çözümlerinizde sağlıklı ürün konumlandırmaları sağlıyoruz. İşletim sistemleri, Office uygulamaları, Office 365 satın alma ve kiralama ( oem, open, box ) seçenekleriyle alternatifli olarak senaryolaştırılıp tarafınıza sunuluyor. Netice olarak Microsoft kısmında doğru ürünleri tercih etmiş oluyorsunuz.

· Perakende olarak satılan ve kutu ürünler içinden çıkan lisanstır.
· İstenilen bilgisayar kurulabilmekte olup, aynı lisans birden fazla bilgisayar için kullanılamamaktadır.
· Kutulu ürünler içerisinde orijinallik sertifikası, son kullanıcı lisans sözleşmesi, bir adet kurulum CD'si ve kitapçığı bulunur.
· Orijinallik etiketinin bilgisayar üzerine yapıştırılması gerekmez. Lisansın geçerli olabilmesi için ürün kutusu ve orijinal CD'si, son kullanıcı lisans sözleşmesi ve ürün faturasının bir kopyasının saklanmış olması gerekir.

Microsoft

Office_365
office 365 Microsoft Office

Office 365, herkesle-her yerden, etkin-verimli-güvenli şekilde birlikte çalışmayı ve iletişim kurmayı kolaylaştırarak hep bildiğiniz ve kullandığınız Office sürümünü daha da güçlü olarak size sunuyor.

Office 365 E-Posta ve Takvim

Office 365 ile, E-posta ve takvimlerinize hem bilgisayarınızdan, hem web'den hem de mobil cihazınızdan eşzamanlı erişebilirsiniz.

office 365 Web Sitesi

İşletmenizin, hem şirket içi hem de şirket dışı dünyayla bağlantısını sağlamak artık sizin elinizde. SharePoint içerisinde yer alan içerik yönetimi ile web sitenizi oluşturup yönetebilirsiniz.

office 365 Anlık Mesajlar ve Konferanslar

Skype For Business, size iş arkadaşlarınızla anlık mesajlaşma, sesli ve video konferans ile çevirimiçi toplantılar yapabilime, masaüstü paylaşımı kolaylıklarını sunmaktadır.

office 365 Dosya Paylaşımı ve Proje Yönetimi

SharePoint, size iş arkadaşlarınızla dokümanlarınızı paylaşma, eşzamanlı çalışma olanağı tanır ve doküman yönetimi sisteminizi yapılandırmanız için gerekli ortamı sunar.

office 365 Office Web Uygulamaları (Office Web Apps)

Kullanıcılarınız bir tarayıcı bulunan hemen her aygıttan Microsoft Office dosyalarını ( World, Excel vs ) oluşturabilir, düzenleyebilir, görüntüleyebilir ve saklayabilirler.

office 365 Mobil Erişim

İletişimi neredeyse hemen her yerden, her cihazdan (PC, Mac, Windows Phone, iPhone, Android, Blackberry) ve hemen her tarayıcıdan(Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome) kesintisiz sağlamak Office 365 ile birlikte mümkün. Office 365 bu özelliği ile size üretkenlik, performans ve verimi sunmaktadır.

office 365 Emniyet ve Güvenlik

Microsoft en güçlü güvenlik, felaket kurtarma özellikleri ve sıkı gizlilik ilkeleri sağlayarak verilerinizi güvende ve gizli tutmaya destek olur. Microsoft veri merkezlerinde kullanılan en yeni donanımlar ve yedeklemeli güç kaynakları ile 24 saat güvenli erişim sağlanarak güvenlik veya gizlilik konusunda endişelerinize yanıt vermektedir.