e-Ticaret Siteleri

e-Ticaret Siteleri


e-Ticaret Sitesi


e-Ticaret sistemleri günümüzde en çok tercih edilen sanal pazarlardan biridir. Firmanıza/markanıza ait bir e-Ticaret sitesi sayesinde, fiziki mağazanıza ek olarak, sanal ortamda da bir mağazaya sahip olursunuz ve çevrimiçi satış olanaklarından en iyi şekilde yararlanabiliriz. Böylece, sadece bulunduğunuz lokasyona yakın olan müşterileriniz alışveriş yaptığı bir firma olmaktan çıkıp; hem Türkiye'nin tamamına, hem de yurtdışına satış yapan bir marka haline gelebilirsiniz.

Ticaretle uğraşan firmalar için e-Ticaret, olmazsa olmaz bir pazardır. Günümüzde hemen hemen her kesimden tüketici internetten alışveriş yaptığından dolayı, fiziksel mağazalar tek başına yeterli olmamaya başlamıştır. Tekstil, yemek, teknoloji, otomotiv, mücevher gibi hemen hemen her kategoride ürünü internetten satın almak mümkün ve insanlar da artık oturdukları yerden bunlara ulaşabildikleri için memnunlar. Bu nedenle, kuracağınız bir e-Ticaret sistemi, firmanızın gelirine büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

E-ticaret sitelerinin sahip olması gereken başlıca özellik güvenilir olmaktır. Çünkü basit bir kod hatası bile, firmaya ait gizli bilgilere ulaşılmasını mümkün kılabilir. Bu nedenle e-ticaret siteniz için tam anlamıyla profesyonel bir web yazılım firması ile çalışmak oldukça önemlidir. E-ticaret siteniz için mühim olan bir diğer özellik ise işlevselliktir. Birçok web tasarım firması gereksiz özellikleri ekleyerek e-ticaret sitelerinde kod açıklarına yol açmakta, bu durum da firmaların zararıyla sonuçlanabilecek olumsuzluklara sebep olmaktadır. Firmanızın sahip olacağı e-ticaret sitesi için, muhakkak deneyimli bir yazılım firması ile çalışmalısınız.

E-ticaret sitelerinin yazılımı kadar, tasarımı da oldukça önem taşımaktadır. Online satış sitesi; kullanıcıyı yormayacak, aradığını kolayca bulmasını sağlayacak, estetik ve düzgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Aynı zamanda, siteyi ziyaret edecek kişilerde kalite ve güven hissi oluşturmalıdır.

Arassoft ihtiyaç duyduğunuz e-ticaret sitesini, size profesyonel bir hizmet eşliğinde sunuyor.

e-Ticaret Siteleri

e-Ticaret Sitesi Kurmanın Avantajları Nelerdir?


- Sınırları Aşarak Daha Fazla Kişiye Erişin!

Yerel mağazanız ile sınırlı sayıda kişiye ulaşırken, e-ticaret siteniz ile yurt içi ve yurt dışında ürünlerinize benzer ürünleri arayan potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

- Günün Her Saatinde Erişilebilir Olun!

Yerel mağazanızın aksine herhangi bir mesai saati olmaksızın 7 gün 24 saat kesintisiz satış yapabilirsiniz. Müşterileriniz, günün her saatinde sitenizden istedikleri ürünü satın alabilirler.

- e-Ticaret Siteniz ile Yerel Mağazanızı Entegre Şekilde Kullanın!

Online ve offline mağazalarınızı entegre kullanarak, yerelde sunduğunuz fırsatları internette sunabilir, yapacağınız kampanyalar ile yereldeki stoklarınızı internet sitenizde daha hızlı eritebilirsiniz.

- Mobildeki Kullanıcılara Anında Ulaşın!

Müşterileriniz, gün içerisinde sürekli hareket halindelerken bile onlara ulaşabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz. Mobil uyumlu e-ticaret siteniz ile kullanıcılarınıza her ekranda ve anda ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-Commerce