Hakkımızda

Arassoft olarak sektördeki 15 yıllık tecrübemiz, sertifikalı ve uzman teknik kadromuz ile her sektördeki kuruluşlara proje, teknik destek, web sitesi tasarımı ve özel yazılım hizmetleri vermekteyiz. Microsoft, IBM, Lenovo, HP, Dell, Huawei, Sophos - Cyberoam, Eset, Acronis, Synology, Vmware, Forcepoint, AutoDesk, Zwcad vb sektöründe öncü üreticilerin çözüm ortaklıklarını sürdürmekteyiz.

Arassoft, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını artırabilmeleri için gelişen teknolojileri takip ederek güncel ve etkili çözümleri müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bilgi teknolojileri tarafındaki iş yükünü minimum seviyelere indirerek, uzman oldukları alanlarındaki başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızı; Bilişim sektöründe Türkiye’nin teknolojik gelişmelerine yön veren, kurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren, sektöründe tüm dünyada kabul gören, güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.


Bu amaç doğrultusunda;


 • Yüksek Kalite

  Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak.

 • İleri Teknoloji

  Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek.

 • İlkeli Çalışma

  Hizmet verdiğimiz müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak.

 • Takım Ruhu

  Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı oluşturmak.

 • Kalite Kontrol

  Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek ilkelerimizdir.