yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Hakkımızda

Arassoft Kurumsal

Hakkımızda


Arassoft olarak sektördeki 20 yıllık tecrübemiz, sertifikalı ve uzman teknik kadromuz ile her sektördeki kuruluşlara proje, teknik destek,entegrasyon, web sitesi tasarımı ve özel yazılım hizmetleri vermekteyiz. Microsoft’un Small and Midmarket Cloud Solutions ve Cloud Productivity çözüm ortağı olarak 2018 yılında Denizsoft ile birleşerek hazırladığımız program ve yazılımlarımızı bulut platformuna da uyarladık.

İhtiyaçlarınıza özel hazırlanmış butik program ve yazılım çözümlerimizin yanında tecrübelerimiz ışığında hazırladığımız paket program ve yazılımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Arassoft, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını artırabilmeleri için gelişen teknolojileri takip ederek güncel ve etkili çözümleri müşterilerine sunmayı ilke haline getirmiştir.


Misyonumuz


Müşterilerimizin bilgi teknolojileri tarafındaki iş yükünü minimum seviyelere indirerek, uzman oldukları alanlarındaki başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktır.


Vizyonumuz


Firmamızı; Bilişim sektöründe Türkiye’nin teknolojik gelişmelerine yön veren, kurum, kuruluş ve bireylerin teknolojiyi en etkin biçimde kullanabilmeleri için yol gösteren, sektöründe tüm dünyada kabul gören, güçlü, güvenilir ve öncü bir kurum haline getirmektir.