yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Microsoft

Microsoft Ürün Ailesi

Microsoft Ürünleri


Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak doğru lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft işletim sistemi satın alma, Office 365 üyeliği, Azure ve tüm Microsoft ürün ailesi en uygun ödeme koşulları ile Arassoft'ta.

Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak akıllı lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft yazılım lisansı satın alma ve teknoloji geliştirmenin maliyetini azaltabilecek katma değerli avantajlarıyla Arassoft hizmetinizde.


Neden Orijinal Lisans almak zorundayız?


- Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuka ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.

Türkiye'de de bilgi ve iletişim teknolojilerinin oldukça yoğun kullanılmasıyla bu durum ister istemez belirli tehditleri beraberinde getiriyor. En önemlilerinden biri de siber korsanlık. Bu konuyla ilk çözüm lisanslı orijinal ürünler kullanmaktır.

Microsoft Ürün Ailesi
Microsoft

Office 365


Office 365, günümüzün çalışma yöntemlerine en uygun araçları bir araya getiren, bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Excel ve Outlook gibi sınıfının en iyi uygulamalarıyla OneDrive ve Microsoft Teams gibi güçlü bulut hizmetlerini bir araya getirerek herkesin dilediği yerde dilediği cihazla istediklerini oluşturup paylaşmasına olanak sağlar.

Siz neredeyseniz, işiniz de orada!


İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda çalışın. Siz hazır olduğunuzda Office 365 de hazırdır.

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf verimlilik araçlarına sahip olursunuz. Her zaman en son sürüme sahip olan Office uygulamaları PC veya Mac bilgisayarınızda veya iOS, Android veya Windows cihazınızda içerik oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

Office 365

Microsoft Azure


Azure, Microsoft’un Genel Bulut uygulama ve altyapı platformudur. Bu platformu pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin Microsoft Azure ile verilerini Microsoft veri merkezleri üzerinden çalıştıran ve saklayan bir internet uygulaması hazırlayabilirsiniz. Windows Azure’u, verileri kurum içerisinde (yani genel bulut dışında) kullanan uygulamalar için sadece veri depolamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Windows Azure’u geliştirme ve test işlemleri veya SharePoint ve diğer uygulamaları çalıştırmak amacıyla sanal makineler oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Windows Azure’u çok ama çok sayıda kullanıcıya sahip çok büyük ölçeklendirilebilir uygulamalar oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Platform pek çok hizmet sunduğundan tüm bunlar ve çok daha fazlası mümkündür.

Azure

Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.