yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Yazılım Geliştirme

Masaüstü Yazılımlar

Masaüstü Yazılım


Arassoft olarak uzun yılların deneyimi ve konusunda yetkin mühendisleri ile farklı sektörlerden firmaların ve kurumların çeşitli ihtiyaçlarına yönelik masaüstü yazılımlar geliştiriyoruz. Bu yazılımları geliştirirken, öncelikle ihtiyaçlarınızı öğrenerek, doğru bir analizin ardından pratik ve etkili çözümler sunmak için çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik fikirlerimizi sunarken, karar alma aşamasında sizinle birlikte hareket etmeye özen gösteririz. İdeal fikir üzerinde alınan ortak kararın ardından, proje detaylandırılır ve deneyimli ekibimiz tarafından analiz edilir. Analiz sonrası projenin başlangıcı, değerlendirme aşamaları ve başarı testleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle tamamlanarak, proje, teslime hazır hale getirilir. Ortaya çıkan son ürünün, tamamıyla size/şirketinize özel, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak bir yazılım olması hedeflenir.

Masaüstü yazılım profesyonel olmayan ellere emanet edilemeyecek kadar önemli ve güvenlik açıkları bakımından titizlikle yaklaşılması gereken bir konudur. Arassoft farklı büyüklüklerdeki firmaların ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte ve yeterlilikte masaüstü yazılımlar geliştirirken, bu yazılımların güvenilir ve kullanışlı olmasına özen gösterir ve aynı zamanda tasarım estetiğine ekstra önem verir. Bugüne kadar birçok başarılı masaüstü yazılıma imza atmış olan Arassoft, firmanıza özel bir masaüstü yazılım için, ihtiyaçlarınızı analiz etmek üzere sizleri bekliyor.

Masaüstü Uygulamaları

Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.