yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Arassoft Teknik Servis Programı

Arassoft Teknik Servis/Cihaz Takip Yazılımı

Teknik Servis/Cihaz Takip Yazılımı


Arassoft Teknik Servis Programı, teknik servis hizmeti veren firmalar için tasarlanmıştır. Saha veya merkezden anlık iş emirleri açılabilir, sahada bulunan teknisyen veya ekibe yönlendirme yapılabilir. Sahada kapatılan iş emirleri anlık olarak merkezden görüntülenebilir. Ekranda girilen tüm bilgilere göre detaylı raporlar alınabilir. İhtiyaçlarınıza yönelik servis formu hazırlayabilir, E-Mail yoluyla ya da tablet, telefon vb cihazlar üzerinden servis formlarını müşterilerinize onaylatabilirsiniz. Cep telefonu, tablet, el terminalleri ile sistemde tanımlı QR kodları okutarak işlem yapabilir, yazılım içerisinden QR kodu tek tıklama ile oluşturabilirsiniz.

Online teknik servis programı masaüstü programına nazaran verilerinize her yerden ulaşma imkanı tanımaktadır. Ofisten, sahadan veya evden internet olan bilgisayar vasıtasıyla size verilen kullanıcı adı ve şifrelerle programa giriş sağlayabilirsiniz. Verileriniz bulutta veya size ait hosting, sunucunuz gibi alanlarda depolanabilmektedir. Alt yapı olarak Microsoft SQL veritabanı kullanılmaktadır. Bu nedenle veri tabanındaki bilgiler hemen her program veya uygulama ile entegre edilebilmektedir.

Teknik Servis Programı

Genel Özellikleri


• Servise gelen ya da sattığınız cihazlar için kolay QR Kod oluşturarak ve QR kod okutarak işlem yapabilirsiniz.

• Müşterilerinizi gruplayabilir, geçmişe dönük işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

• Servise gelen cihaz sayılarından, tamir edilen, iade edilen ve serviste bekleyene kadar tüm cihazların işlem durumlarını tek bir tuşla kolayca öğrenebilirsiniz.

• İşlem kayıtlarınızla ilgili istatistiksel bilgilere kolayca erişip, geriye dönük her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Hangi teknisyeniniz ne kadar cihaz tamir etmiş, elinde bekleyen cihaz sayısı, iade edilen cihaz sayısı, parça bekleyen cihaz sayısına kadar tüm bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

• Marka ve modele göre servise gelen, tamir edilen, iade edilen tüm cihazları kolayca görebilirsiniz.

• E-Mail yoluyla, müşterilerinize bildirim yapabilir, E-Mail ya da tablet, telefon, el terminali gibi cihazları kullanarak teknik servis formlarını müşterilerinize onaylatabilirsiniz.

• İsteğe özel güçlü raporlama


Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.