yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Arassoft e-Ticaret Yazılımı

Arassoft e-Ticaret Yazılımı

e-Ticaret Yazılımı


e-Ticaret sistemleri günümüzde en çok tercih edilen sanal pazarlardan biridir. Firmanıza/markanıza ait bir e-Ticaret sitesi sayesinde, fiziki mağazanıza ek olarak, sanal ortamda da bir mağazaya sahip olursunuz ve çevrimiçi satış olanaklarından en iyi şekilde yararlanabiliriz. Böylece, sadece bulunduğunuz lokasyona yakın olan müşterileriniz alışveriş yaptığı bir firma olmaktan çıkıp; hem Türkiye'nin tamamına, hem de yurtdışına satış yapan bir marka haline gelebilirsiniz.

Ticaretle uğraşan firmalar için e-Ticaret, olmazsa olmaz bir pazardır. Günümüzde hemen hemen her kesimden tüketici internetten alışveriş yaptığından dolayı, fiziksel mağazalar tek başına yeterli olmamaya başlamıştır. Tekstil, yemek, teknoloji, otomotiv, mücevher gibi hemen hemen her kategoride ürünü internetten satın almak mümkün ve insanlar da artık oturdukları yerden bunlara ulaşabildikleri için memnunlar. Bu nedenle, kuracağınız bir e-Ticaret sistemi, firmanızın gelirine büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

E-ticaret sitelerinin sahip olması gereken başlıca özellik güvenilir olmaktır. Çünkü basit bir kod hatası bile, firmaya ait gizli bilgilere ulaşılmasını mümkün kılabilir. Bu nedenle e-ticaret siteniz için tam anlamıyla profesyonel bir web yazılım firması ile çalışmak oldukça önemlidir. E-ticaret siteniz için mühim olan bir diğer özellik ise işlevselliktir. Birçok web tasarım firması gereksiz özellikleri ekleyerek e-ticaret sitelerinde kod açıklarına yol açmakta, bu durum da firmaların zararıyla sonuçlanabilecek olumsuzluklara sebep olmaktadır. Firmanızın sahip olacağı e-ticaret sitesi için, muhakkak deneyimli bir yazılım firması ile çalışmalısınız.

E-ticaret sitelerinin yazılımı kadar, tasarımı da oldukça önem taşımaktadır. Online satış sitesi; kullanıcıyı yormayacak, aradığını kolayca bulmasını sağlayacak, estetik ve düzgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Aynı zamanda, siteyi ziyaret edecek kişilerde kalite ve güven hissi oluşturmalıdır.

E-ticarette yeni nesil uygulamalarla işinizi kolaylaştırıyor ve geri dönüşümleri arttırıyoruz. Standart e-ticaret paketlerinin dışında tamamen size özel geliştirilen tasarım ve modüllerle, hazır e-ticaret uygulamalarından farklı olacaksınız.

Arassoft, sitenin tasarımını tamamlamış ve sayfalarınızı tüm fonksiyonları çalışır biçimde sizlere teslim etmiş olsa bile, güncelleme ve teknik desteği ile her zaman yanınızdadır.

E-ticaret Yazılımı Genel Özellikleri


• Sınırsız web alanı ve sınırsız database alanı

• Sınırsız kategori ve alt kategori ekleme

• Sınırsız ürün ekleme

• Üye Girişi yaparak/yapmadan satış

• SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

• Mobil uyumlu (Responsive) yapı

• Sanal POS entegrasyonu

• Kargo entegrasyonu

• Kargo takip modülü

• Döviz bilgileri için TC Merkez Bankası Entegrasyonu

• Ürünleri zoom ile büyütme

• Ürünleri Excel'e aktarma

• Excel ile ürün yükleme

• Toplu ürün güncelleme

• Css Ve Js sıkıştırma

• İsteğe özel güçlü raporlama


Ürünü İncele

E-Ticaret Sitesi Görselleri

E-Ticaret Yönetim Paneli Görselleri

e-Ticaret Sitesi Kurmanın Avantajları Nelerdir?


- Sınırları Aşarak Daha Fazla Kişiye Erişin!

Yerel mağazanız ile sınırlı sayıda kişiye ulaşırken, e-ticaret siteniz ile yurt içi ve yurt dışında ürünlerinize benzer ürünleri arayan potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

- Günün Her Saatinde Erişilebilir Olun!

Yerel mağazanızın aksine herhangi bir mesai saati olmaksızın 7 gün 24 saat kesintisiz satış yapabilirsiniz. Müşterileriniz, günün her saatinde sitenizden istedikleri ürünü satın alabilirler.

- e-Ticaret Siteniz ile Yerel Mağazanızı Entegre Şekilde Kullanın!

Online ve offline mağazalarınızı entegre kullanarak, yerelde sunduğunuz fırsatları internette sunabilir, yapacağınız kampanyalar ile yereldeki stoklarınızı internet sitenizde daha hızlı eritebilirsiniz.

- Mobildeki Kullanıcılara Anında Ulaşın!

Müşterileriniz, gün içerisinde sürekli hareket halindelerken bile onlara ulaşabilir ve ürünlerinizi satabilirsiniz. Mobil uyumlu e-ticaret siteniz ile kullanıcılarınıza her ekranda ve anda ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

e-Commerce

Neden Özel E-ticaret Yazılımı?


Özel e-ticaret yazılımının hazır paketlere oranla başta geliştirilebilir olması gibi birçok avantajları bulunmaktadır. Satışınızı arttırmak için düşünülen her adımı engelsiz atabileceğiniz bir e-ticaret altyapısıyla en doğru şekilde satışa başlayabilirsiniz. Arama motorları için her detayı düşünülmüş bir altyapı ile rakiplerinizi geride bırakabilir, özel e-ticaret yazılımınızı istekleriniz doğrultusunda yazdırabilir ve kendinize ait bir altyapıyla başlamanın avantajlarını Arassoft ile yaşayabilirsiniz.

Hazır e-ticaret paketlerinin dışında, tam istediğiniz gibi geliştirilecek e-ticaret yazılımına istediğiniz tasarımla sahip olabilirsiniz. Müdahale edilemez altyapılara göre avantajla ticaretinize başlayın.

SEO Uyumlu E-ticaret

Hazır e-ticaret paketlerinde Google ve diğer arama motorlarının kriterlerine uyumluluk durumu yeterince bulunmamaktadır. Uyumluluğun olmaması ve iç SEO çalışması için müdahale durumunun kısıtlı olması yaşanılan en büyük problemlerdendir. SEO Uyumlu bir e-ticaret yazılımına Arassoft ile sahip olabilir, SEO için sayfalarınızda yapılacak revizyonları size özel olarak yaptırabilirsiniz.

Mobil Uyumlu E-ticaret

E-ticaret siparişleri en az %60 oranında mobil cihazlardan verilmektedir. Günümüzde sürekli artan mobil cihaz kullanımı mobil uyumluluğu olmayan e-ticaret sitelerinde müşterilerinizin ürünlerinizi daha küçük ekranlardan inceleyip sipariş vermelerini zorlaştırmaktadır. E-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz mobil uyumlu yapıyor, mobil aramalarda e-ticaret yazılımınızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Entegrasyon Çözümleri

E-ticaret projelerinin veri bakımından dinamik bir yapıda olması, içeriğin içeri ve dışarı aktarılmasına olanak sağlaması çok önemlidir. Tedarikçi XML entegrasyonları, ERP uygulamaları için entegrasyon çözümleri sunabilen gelişmiş e-ticaret yazılımıyla işinizi otomasyona bağlayın.

Modül Geliştirme

E-ticaret projelerinizde ilerleyen aşamalarda yazılımsal birçok modüle ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır. İçeriklerinizde kolaylık sağlayabilir, müşterilerinizin işlem adımlarını basitleştirebilir veya reklam çalışmalarınız için bazı modüllere ihtiyaç duyabilirsiniz. Arassoft e-ticaret yazılımıyla talebiniz olacak tüm yazılımsal modüllere çözümler sunuyoruz.


Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.