yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Bakım Hizmetleri

Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Teknik Servis ve Bakım


Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Belirtilen sorunun niteliğine göre telefon, uzak bağlantı ve yerinde servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem belirlenir ve sorun giderilir. Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar ve bunun için ek bir ücret ödemezler. Anlaşma kapsamı dışındaki tüm hizmetlerden indirim alırlar.

Kurumsal bazda yapılan yıllık bakım anlaşmaları çalışır durumda teslim alınan bir sistemin anlaşma süresi boyunca periyodik koruyucu bakımlarının yapılarak çalışır durumda tutulması esasına dayanır.

Bakım anlaşmalarının amacı arızaların giderilmesi değil, sistemin durmaksızın çalışmasını sağlayarak, olası iş gücü ve veri kaybını önlemektir.

Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Hizmetlerimiz


- Bakım Anlaşmaları

Bakım Anlaşmaları, Kurumunuza bilişim teknolojileri tarafında destek ve danışmanlık hizmeti sağlanır. Firmanızın tüm alt yapı kurulumu ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak amacıyla konusunda uzman ve sertifikalı sistem destek uzmanlarıyla 7/24 faydalanabileceğiniz hizmettir. Bilgi teknolojileri tarafında kaynak sağlamak yerine bu hizmet ile maliyeti indirgeyerek, ihtiyacınız doğrultusunda destek almış olursunuz.

- Proje Danışmanlık ve Kurulum Hizmetleri

Bu hizmet kapsamında anahtar teslim projeler ya da sistem alt yapılarının kurulması, sistem odası tasarımları taşınması ve düzenlenmesi gibi ihtiyaçlarınız analiz edilerek danışmanlık ve kurulum hizmeti verilir.

- Envanter ve Raporlama Hizmetleri

İşletmenizde bulunan tüm IT teknolojilerinin envanter bilgilerinin toplanarak sistem takibi ve raporlanması sağlanmakta, bu sayede mevcut kaynak ve lisans bilgilerinin doğru olarak yönetimi ve takip edilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca lisans durumunu raporlayarak lisans uzmanları tarafından lisans eksiklerinin ve ihtiyaçların belirlenmesi, günümüz Office uygulamalarına geçiş işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır.

- Uzak Bağlantı ve Telefon Desteği Hizmetleri

Bakım anlaşması kapsamında yaşanan sorunlarınızın hızlı bir şekilde uzak bağlantı ile çözüm sağlanmasıyla iş süreçlerinizin hızlanmasını ve aksamamasını sağlar.


Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.