yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

K-Test

MOERS K-Test


Çalışanın yetkinlikleri işe uygunsa başarıya ulaşmada o ölçüde avantajlıdır. Bu avantajı performansa, iş sonuçlarına dönüştürmek için fazla zorlanması gerekmez.

Verimliliğin, kalitenin, sürdürülebilir başarının en önemli ölçütü, işle uyumlu bir potansiyele sahip olmaktır. Çünkü yetkinliği işe uygun çalışanlar uzun süreli odaklanabildikleri gibi kolay motive olup kendilerini geliştirerek işleriyle bütünleşirler.

Bu çalışanların bağlılıkları ve kalıcılıkları diğer çalışanlara oranla daha yüksek olur.

Başta insan kaynakları yöneticileri olmak üzere tüm yöneticilere düşen ise doğru adayları bulmak ve işletmeye kazandırmaktır.

Doğru iş için doğru çalışanların seçilmesi için yetkinliklerinin ölçülmesi gerekir. MOERS K-Test ile işe başvuran adayların ve çalışanlarınızın potansiyelini yüksek güvenilirlik oranıyla ölçebilirsiniz.

Üstelik ölçüm için adayları mülakata çağırmanız gerekmez. Sadece bir link göndererek test çözdürebilir ve kapsamlı test raporuna online ulaşabilirsiniz. İşe uygunluğun yanı sıra çalışanlarınızın eğitim ihtiyaçlarını MOERS K-Test’le belirleyebilir, kariyerlerini planlayabilir, potansiyel analizlerini yapabilirsiniz.

İşe aldığınız çalışanların eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılmasında değerlendirebileceğiniz bir araç olan MOERS K-Test, performans ve potansiyel değerlendirme uygulamalarınızda da en büyük destekçinizdir.

MOERS K-Test insan kaynakları yöneticilerinin, üniversite kariyer merkezlerinin, dershanelerin rehberlik uzmanlarının, yönetim danışmanlarının da en büyük yardımcısıdır.


MOERS K-Test ile şu kişilik özelliklerini ve yetkinlikleri ölçebilirsiniz:


   - Kendine güven
   - Başarı tutkusu
   - Sorumluluk
   - Esneklik
   - Baskı altında çalışma
   - Yaratıcılık
   - Problem çözme
   - Dışa / İçe dönüklük

   - Odaklanma
   - Eyleme geçme
   - Normlara uyma
   - Hareketlilik
   - Takım oyunculuğu
   - İletişim
   - Sistemli çalışma
   - Öğrenmeye açıklık

Moers K-Test

Moers K-Test Kurumsal

MOERS K-Test Kurumsal


İnsan kaynakları yönetiminin en önemli görevi işe uygun yetenekleri bulmak, işe almak, yönetmek ve elde tutmaktır. Başarı için olmazsa olmaz kriter; doğru işe doğru çalışanın alınması, geliştirilmesi ve elde tutulmasıdır.

Türk insanı üzerinde inşa edilen MOERS K-Test, adaylarınız ve çalışanlarınızın yetkinliklerini doğru biçimde ölçmenizi sağlar.

Performans yönetiminden işe almaya, polivalanstan kariyer planlamaya, eğitim ihtiyaç analizinden potansiyel analizine değin her İnsan Kaynakları sürecinde MOERS K-Test’i kullanabilirsiniz. Yeteneği biz keşfedelim; siz yönetin.Moers Eğitim

MOERS K-Test Öğrenci


Şu soruları kendinize sordunuz mu?

   - Ne olmak istiyorum?
   - Gerçekten ben mi istiyorum?
   - Hangi meslek bana uygun?

Kişiliğinize ve yetkinliğinize uygun, seveceğiniz bir mesleği seçerseniz yorulmayacak, yaşam boyu keyifle çalışacaksınız.

Bunun için MOERS K Test var.

Kendinizi test edin. Güçlü ya da gelişmeye açık yanlarınızı görün. Meslek seçiminizi MOERS K-Test ile bilimsel olarak ve güvenle yapın. Başarıya giden yolda tercihiniz doğru, yolunuz açık olsun.Moers Eğitim

MOERS K-Test Üniversite


Ülkemizin saygın bir üniversitesi olarak öğrencilerinizi, seçtikleri branşta iyi bir başlangıç yapıp ilerleyebilmeleri için bilgiyle donatıyor, beceriler kazandırıyorsunuz.

Kaydını yaptığınız öğrencilerinizin hayalindeki mesleğe uygunluğunu daha işin başında ölçmeye, gelişmeye açık ve güçlü yanlarını belirlemeye, kariyer planlamasını bu verilere dayalı olarak yapmasına katkı sağlamak ister misiniz?

Bir sosyal sorumluluk projesi olan Askıda Kariyer projemize katılarak yarınlarımızın teminatı olan gençlerin iş yaşamına hazır biçimde adım atmalarına destek olun.Moers Eğitim

MOERS K-Test Bireysel


İş az, aday çok ve günümüz koşullarında iş bulmak büyük şans. Aynı iş için yüzlerce aday yarışıyor. Bununla birlikte kazanan siz olabilirsiniz.

Bunun için öncelikle kendinizi çok iyi tanıyor olmanız, bireysel kariyer planınızı yapmanız, müracaat edeceğiniz pozisyona göre gelişmeye açık ve güçlü yanlarınızı çok iyi bilmeniz şarttır.

MOERS K-Test’le kişilik ve yetkinliğinizi, potansiyelinizi güvenle ölçebilir, kariyer planınızı gerçekçi biçimde yapabilir, hangi pozisyona uygun olduğunuzu belirleyebilirsiniz. MOERS K-Test’le iş yaşamınıza doğru bir adım atın.MOERS Genel Yetenek Testi


Doğru çalışanlarla yola çıkan şirketler, daha verimli, daha güvenli, daha yaratıcı ve daha rekabetçi olabildikleri için başarıdan başarıya koşarlar. Bunun için adaylarla birlikte yöneticilerin, beyaz-mavi-gri yaka personelin potansiyelini doğru biçimde ölçmek gerekir.

MOERS Genel Yetenek Testi, ilk kademe yöneticileri, ara kademe yöneticileri, takım liderleri, teknisyenler, tasarımcılar, nitelikli mavi yaka personeli ile görselliğin ön planda olduğu pozisyonlar için tasarlanmıştır. İşletmeler için hayati öneme sahip bu pozisyonlar için düşünülen adaylar ya da mevcut çalışanların değerlendirilmesinde MOERS Genel Yetenek Testi’ni güvenle kullanabilirsiniz.

MOERS K-Test ile birlikte kullanılması önerilen bu test, bir defada doğru adayı seçme konusunda elinizi rahatlatacaktır.

Klasik soruların yanı sıra hareketli, görsel soruları da içeren MOERS Genel Yetenek Testi şu algıları ve yetenekleri ölçmektedir:


   - Şekil algısı

   - Sayısal kavrama

   - Sözel kavrama

   - MuhakemeMoers Genel Yetenek Test Raporu

Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.