yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Web Yazılım

Web Yazılım Hizmetleri

Web Yazılımı Nedir?


Herhangi bir web sunucusu (web server) üzerinde çalışan yazılımların tümüne Web Yazılımı diyebiliriz. Web yazılımları bilinenin aksine sadece internet üzerinde değil ihtiyaca ve talebe göre kapalı sistem networkler (intranet) için de hazırlanabilir. Bir web yazılımı kapalı bir sistemde internete bağlı olsun yada olmasın intranet dediğimiz ofis içi network te de çalışabilir ve kullanılabilirler.

İnternet evreni günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişmelerin hız kesmeden devam ettiği büyük bir ekosistem. Bu ekosistemin belirli alanlarında, çeşitli ihtiyaçlara yönelik kullanıcı dostu, güncel çözümler üretilmesine ve en önemlisi hata barındırmayan sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu ihtiyaçlara; web yazılımlar ve web yazılım temelini oluşturan kod mimarisi yanıt vermektedir.

Arassoft, deneyimli yazılım mühendisleriyle, kod/yazılım kaynaklı hataları ortadan kaldırırken, fikirleri kodlara dönüştürerek güvenilirliği, yaratıcılığı ve işlevselliği maksimize etmeyi amaçlar.


Web Yazılım

Portal Geliştirme


Arassoft'un geniş içeriğe sahip web siteleri için geliştirdiği web yazılım çözümleridir. Bu yazılımlar; içerik yönetimi, kişiselleştirme, entegrasyon, kategorizasyon, arama gibi birçok özelliği bir araya getirmektedir. Bu yazılımlar çoğunlukla organizasyonlar, vakıflar, dernekler ve meslek odaları gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.


İntranet Yazılım


Şirket içi web yazılımlarını kapsar. Şirkete ait sunucularda kapalı ağ sistemi ile çalışan bu yazılımlar; haberleşme, belge yönetimi, raporlama, bilgi ve dosya paylaşımı, kişi kartları, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi gibi şirket içi uygulamaları içerir. Kurum içi uygulamalar şirketlerin ihtiyaçlarına göre belirlenir ve gerektiğinde ihtiyaca yönelik farklı özellikler eklenebilir.


Özel Yazılımlar


Şirketlerin belirli ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş yazılım ve uygulamaların tamamıdır. Arassoft, şirketlerin tüm çalışanlarını kapsayacak şekilde, entegre ve dinamik yazılımlar geliştirir.

Web Yazılımları

Mobil Uygulama Geliştirme


Akıllı telefonların günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesiyle mobil uygulama dünyası gittikçe daha da önem kazanmakta ve her geçen gün genişlemektedir. Arassoft, markanız/şirketiniz için, Android ve iOS tabanlı mobil uygulamalar geliştirerek, dijital dünyayla uyumlu çalışmanızı ve güncelliği yakalamanızı sağlar.

Arassoft tarafından, çalışanlarınızı ve tüm müşterilerinizi kapsayacak şekilde geliştirilen Android ve iOS tabanlı mobil uygulamalar, güncel teknolojiye ve mobil dünyanın hızına ayak uydurmanıza olanak tanır.

B2B (Business to Business)


Şirketlerin saha satış ekipleri, bayileri ve müşterilerini kapsayan web yazılım uygulamalardır. Tabletler ve akıllı telefonlar ile desteklenen organizasyonun her aşamasına detaylarıyla hakim olmanızı sağlar. Bu uygulamalar; sipariş takibi, stok durumu, raporlar, sipariş oluşturma, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok yazılımı birbirine entegre eder.

B2C (Business to Customer)


Şirketlerin son tüketiciye satış için hazırladığı e-ticaret sitelerinin genel adıdır. Bu yazılım, tedarikten teslimata, satış sürecinin her aşamasının rahatça kontrol edilebilmesini sağlar. Online satış, müşteri hizmetleri desteği, güvenli ödeme sistemleri gibi alanlara yönelik geliştirilen yaygın bir e-ticaret sistemidir. Arassoft, güvenilir ve sağlam altyapılı e-ticaret siteniz için, yenilikçi ve özenli yazılım modelleriyle ihtiyacınıza yönelik çalışmalar yürütür.


Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.