yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Özel Yazılımlar

Firmanıza Özel Yazılımlar

Firmanıza Özel Yazılımlar


Kullandığınız programlarınızla entegre çalışan ya da tamamen yeni bir ihtiyaca cevap veren özel yazılımları projelendiriyor, hayata geçiriyoruz. Size özel masaüstü yazılımları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştiriyoruz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle hızlıca birleştirerek, beklentilerinizi hızlı ve mümkün olan maksimum uyumlu bir yapıda karşılıyoruz. Masaüstü ve Windows Tabanlı özel yazılımlar ile iş akışınızı hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

Günümüz koşullarında yazılım ürünleri, kurumların iş akış yönetimi, raporlama, planlama ve verimlilik açısından en önemli araçlarından biri haline gelmiştir. Amaçladığınız çözüme doğrudan ulaşabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru ve en etkili yol firmanızın yapısına uygun yazılım uygulamalarının kullanılması ya da geliştirilmesidir. Buna ek olarak iyi tasarlanmış bir yazılım alt yapısı firmanızın dışarıdan görülen imajını da artı yönde etkileyecektir. Konusunda uzman ekibimizle, müşterilerimizin yazılım konusunda tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir süreç yönetimi içerisinde etkin bir şekilde karşılamaktayız. Bu sayede şirketinizin verimliliğini artırıp iş akışını daha kolay ve daha kontrol edilebilir hale getirebilmenizde size yardımcı oluyoruz.


Özel Yazılımlar

Yazılım Yaşam Döngüsü Temel Aşamaları


Yazılımın ürününün hem üretim hem de müşterideki kullanım süreci boyunca geçirdiği tüm aşamalar yazılım geliştirme yaşam döngüsü (“software Development Life Cycle”, “SDLC”) olarak adlandırılır. Yazılım geliştirme süreci, zamanlamaya dayalı ve içerik olarak bölünmüş aşamalardan oluşmaktadır. Bu sayede yazılım planlı bir şekilde geliştirilmektedir. Yazılım işlevleri ile ilgili gereksinimler sürekli olarak değiştiği ve genişlediği için, söz konusu aşamalar sürekli bir döngü biçiminde ele alınır. Döngü içerisinde her hangi bir aşamada geriye dönmek ve tekrar ilerlemek söz konusudur. Temel yazılım geliştirme aşamaları aşağıdaki gibidir:

Yazılım Geliştirme Süreçleri

Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.