yandex

(+90) 224 451 00 66   |   info@arassoft.com.tr

Entegrasyon Banner

Entegrasyon Hizmetleri

Sistem Entegrasyonu


Sistem Entegrasyonu, sayı olarak bir ve birin üzerindeki altyapının bir araya getirilerek tek bir sistem olarak doğru ve düzenli bir şekilde çalışması olarak tanımlanabilir. Arassoft olarak kurumsal iş süreçlerinde karşılaşılan zorlukları aşmak, inovasyona hız kazandırmak ve ihtiyaç duyulan performansı sürdürülebilir kılmak için sistem entegrasyon projelerini sağlıyoruz.

Sistem entegratörleri bilgisayar ağları, kurumsal uygulama entegrasyonu, iş süreç yönetimi veya programlama gibi çeşitli teknikleri kullanarak ayrık sistemleri bir araya getirirler. Sistemlerin işlevselliğini artırabilmek için birçok alt sistemin birbiri ile entegre olması en önemli konudur. Sistem entegrasyonu bu yüzden mevcut birçok sistemin birbirleri ile entegrasyonunu içerir.

Yazılım ve donanım katmanında en yüksek başarıya sahip ürünleri bir araya getirerek, tüm kurumsal iş süreçlerine gerçek verimi yakalayan uçtan uca ve eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Bu sayede kurumsal sistem entegrasyonu ile kurumsal performans göstergeleri her zaman yukarıyı gösterirken, BT operasyonlarında maliyetler ve riskler düşecektir.

Sistem Entegrasyonu

Yazılım Entegrasyonu


Yazılım entegrasyonu Entegrasyon hizmeti ile farklı platfomlarda çalışan programların güvenilir bir alt yapı ile tek yada çift yönlü data akışı ile etkileşimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır. Bu konuda bir makinadaki üretim çıktılarının ERP, yada CRM yazılımına aktarılması ile sistemin entegre çalışması düşünülebilir. Yazılım entegrasyonu çalışma hayatından çok büyük kolaylıklar sağlayan bir çalışmadır.

Tamamen birbirinden farklı iki platformun iletişim kurması çok büyük kolaylık anlamına gelir. Bir e-ticaret sitesinin muhasebe programı ile entegre çalışmasının sağlanması hem müşterilere sunulan hizmetin kalitesinin artmasına hem de firma içinde iş akışının daha kontrol altına alınabilmesine olanak sağlar. Ancak tüm kolaylıklara ulaşırken sistemlerin birbiriyle iletişim kurması izinsiz olarak 3.kişilerinde sisteme müdahil olması gibi istenmeyen durumların oluşmasına da sebep olabilir.

Bu nedenle yazılım entegrasyonu yapılırken hangi dataların hangi şekillerle erişime açıldığına ve en önemlisi yetkisiz erişime nasıl engel olunacağı gibi konulara dikkat edilmesi ve güvenlik önlemlerinin bu doğrultuda geliştirilmesi çok önemlidir.

Yazılım entegrasyonu hizmetleri kapsamında Arassoft, kullandığınız programları birbirine entegre eder ve ihtiyaç halinde birbirleri ile senkronize çalışmalarını sağlar.

Sistem Entegrasyonu

Daha fazla bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.